December 3, 2022 - - Ferenc, Olívia névnapja
Kispesti Arany Óvoda
Étkezés befizetése
2021-02-04
Az online étkezés - megrendelések időpontja a hónap első napjától 15-éig esedékes és lehetséges.
Kérjük azoknak a gyermekeknek is rendeljék meg az étkezést, akik ingyenesen étkeznek.
Kedvezmény a gyermekek étkeztetéséhez
2015-07-29
Kedves Szülők!

A "Nyilatkozatok, nyomtatványok" menü alatt megtalálják azt a nyilatkozatot, valamint a kapcsolódó kitöltési útmutatót, amelyet a gyermekek ingyenes étkeztetésének igényléséhez szükséges benyújtani az óvoda számára azoknak, akik erre jogosultak.

0000-00-00
Kedves Szülők!

Ebben az adózási évben is szeretnénk kérni mindenkit, aki teheti, hogy adója 1%-áról alapítványunk javára rendelkezzen.
A beérkezett összegből a csoportok számára fejlesztő játékokat vásárolunk, amelyek karácsonykor kerülnek átadásra, és egész évben emelik fejlesztő munkánk színvonalát!

Alapítványunk neve: Pro-Facultate Alapítvány
Adószáma: 19667032-1-43

Köszönjük szépen támogatásukat!!! A továbbiakban is számítunk adójuk 1%-ának felajánlására!

Köszönettel:
Párkány Imréné