December 12, 2019 - - Gabriella, Bulcsú névnapja
Nyári zárás
2018-07-02
Tisztelt Szülők!

Az óvoda nyári zárásának ideje:
2019. június 24 – július 21.

Első nyitvatartási napunk: 2019. július 22 hétfő

A zárás alatt ügyeletes óvoda:
Kispesti Zöld Ágacska Óvoda (Berzsenyi u. 6.)

Párkány Imréné
óvodavezető

Kedvezmény a gyermekek étkeztetéséhez
2015-07-29
Kedves Szülők!

A "Nyilatkozatok, nyomtatványok" menü alatt megtalálják azt a nyilatkozatot, valamint a kapcsolódó kitöltési útmutatót, amelyet a gyermekek ingyenes étkeztetésének igényléséhez szükséges benyújtani az óvoda számára azoknak, akik erre jogosultak.
Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot már a következő befizetéskor.
Kérjük azt is, hogy az ingyenességet igénybe vevő szülők is fáradjanak az étkezés befizetésekor az óvodatitkárhoz, aláírásuk szükséges az étkezés megrendeléshez.

Tisztelettel:
Tőkei Andrea
óvodatitkár
0000-00-00
Kedves Szülők!

Ebben az adózási évben is szeretnénk kérni mindenkit, aki teheti, hogy adója 1%-áról alapítványunk javára rendelkezzen.
A beérkezett összegből a csoportok számára fejlesztő játékokat vásárolunk, amelyek karácsonykor kerülnek átadásra, és egész évben emelik fejlesztő munkánk színvonalát!

Alapítványunk neve: Pro-Facultate Alapítvány
Adószáma: 19667032-1-43

Köszönjük szépen támogatásukat!!! A továbbiakban is számítunk adójuk 1%-ának felajánlására!

Köszönettel:
Párkány Imréné