Március 7, 2021 - - Tamás, Ubul névnapja
Kispesti Arany Óvoda
Étkezés befizetése
2021-02-04
Az online étkezés - megrendelések időpontja a hónap első napjától 15-éig esedékes és lehetséges.
Kérjük azoknak a gyermekeknek is rendeljék meg az étkezést, akik ingyenesen étkeznek.
Farsang
2021-02-04
Kedves Szülők!

Ebben az évben február 16-án tartjuk a farsangi mulatságot óvodánkban.
Fontos szabályok az óvoda működésével kapcsolatban
2020-05-28
Tisztelt Szülők!

Intézményünk Házirendje kiegészült a vírushelyzetre való tekintettel! Kérem olvassák el hiszen az új szabályokat betartva működik óvodánk.

Kérem, hogy hosszabb hiányzás után az óvodai ellátás igénybevételének első napján, hozzák magukkal azt a "Szülői nyilatkozat"-ot is, amely arra vonatkozik, hogy gyermekük nem szenved fertőző betegségben.

Megtalálják a DOKUMENTUMOK mappában a Házirend kiegészítését, és a Szülői nyilatkozatot is!

Párkány Imréné
óvodavezető
Kedvezmény a gyermekek étkeztetéséhez
2015-07-29
Kedves Szülők!

A "Nyilatkozatok, nyomtatványok" menü alatt megtalálják azt a nyilatkozatot, valamint a kapcsolódó kitöltési útmutatót, amelyet a gyermekek ingyenes étkeztetésének igényléséhez szükséges benyújtani az óvoda számára azoknak, akik erre jogosultak.
Kérjük, hozzák magukkal a nyilatkozatot már a következő befizetéskor.
Kérjük azt is, hogy az ingyenességet igénybe vevő szülők is fáradjanak az étkezés befizetésekor az óvodatitkárhoz, aláírásuk szükséges az étkezés megrendeléshez.

Tisztelettel:
Tőkei Andrea
óvodatitkár
0000-00-00
Kedves Szülők!

Ebben az adózási évben is szeretnénk kérni mindenkit, aki teheti, hogy adója 1%-áról alapítványunk javára rendelkezzen.
A beérkezett összegből a csoportok számára fejlesztő játékokat vásárolunk, amelyek karácsonykor kerülnek átadásra, és egész évben emelik fejlesztő munkánk színvonalát!

Alapítványunk neve: Pro-Facultate Alapítvány
Adószáma: 19667032-1-43

Köszönjük szépen támogatásukat!!! A továbbiakban is számítunk adójuk 1%-ának felajánlására!

Köszönettel:
Párkány Imréné